Telefonia Internetowa VoIP easyCALL - od 4 gr./min. - 15 gr. komórki - tanie połączenia międzynarodowe i międzymiastowe
Zaloguj się Zarejestruj się
Nazwa użytkownika:


Hasło:Zapomniałem hasła
Dołacz do grona użytkownikow easyCALL
i zacznij rozmawiać przez telefon za grosze!

Rejestracja
×

Szanowni Państwo,

Z dniem 31.01.2022 roku podjęliśmy decyzję o zamknięciu usługi PREPAID w telefonii internetowej VoIP EasyCall Usługa na dotychczasowych warunkach będzie działać do dnia 30.04.2022 roku.Konto PREPAID będzie można doładować środkami jedynie do dnia 28.02.2022 roku.

Jeśli chcą Państwo pozostać w gronie naszych klientów to proponujemy umowę abonamentową (na czas określony lub nieokreślony) z zachowaniem Państwa dotychczasowych numerów. Saldo na usłudze abonamentowej będzie powiększone o środki pozostałe na koncie PREPAID. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 221221271 lub pomoc@easycall.pl

Jeśli chcą Państwo przenieść posiadane numery do innego operatora telekomunikacyjnego to zaakceptujemy wnioski na przeniesienie numerów od nowego operatora do dnia 30.04.2022 roku.

W przypadku przeniesienia numerów do innego operatora lub decyzji o zamknięciu konta PREPAID do dnia 30.04.2022 roku mogą Państwo wysłać do nas formularz o zwrot środków pozostałych na koncie PREPAID na dzień wypełnienia i wysłania do nas formularza (wysłanie do nas formularza jest równoznaczne z zamknięciem konta PREPAID). Formularz o zwrot środków pieniężnych jest dostępny TUTAJ lub na koncie klienta PREPAID po zalogowaniu się na stronie easycall.pl. Wypełnienie formularza jest niezbędne do zrealizowania zwrotu środków. Bez niego nie będziemy mogli dokonać zwrotu.

Brak reakcji z Państwa strony do dnia 30.04.2022 roku będzie skutkować zamknięciem konta klienta PREPAID oraz utratą środków zgromadzonych na koncie.

Z poważaniem

SoftBlue S.A.

właściciel marki "EasyCall"

pliki cookie