oferta hurtowa usług głosowych - easyCALL.pl

Wszystko w jednym miejscu. Pobierz folder dla operatorów: Folder dla operatorów


Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r. poz. 88) od dnia 1 lipca 2017 r. na przedsiębiorcy telekomunikacyjnym ciąży obowiązek blokowania dostępu do niektórych domen internetowych. Czytaj dalej...


Dla Resellerów
sprawdź >>
Hurt usług głosowych
sprawdź >>
 • Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na XIX Konferencji KIKE w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

  Spotkanie było dla nas znaczącym wydarzeniem. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Podczas konferencji staraliśmy się w sposób aktywny podkreślać naszą obecność poprzez dodatkowe możliwości prezentacji oraz przetestowania naszych produktów. Na naszym stoisku prezentowaliśmy rozwiązania dedykowane dla operatorów telekomunikacyjnych oraz resellerów.

  Największym zainteresowaniem cieszyła się usługa VPBX - wirtualna centrala w chmurze, oraz możliwość wykonania video-połączenia używając aparatu Yealink t49g.

  Dla naszych odwiedzających mieliśmy również miłą niespodziankę. Wszyscy odwiedzający, nasze stanowisko mieli możliwość wzięcia udziału w loterii wizytówkowej, w której nagrodą był telefon Yealink T19 E2. Szczęśliwym zwycięzcą został Pan Łukasz Dudkiewicz z firmy ADESCOM Polska.
  Serdecznie gratulujemy!!! • Za nami kolejne duże wydarzenie. 14 edycja iNET Meeting Serock 2014.

  Uczestnictwo w jednej z największych konferencji (392 uczestników - 150 firm branżowych) organizowanych w Polsce pozwoliło nawiązać współpracę z czołowymi dostawcami sprzętu, oprogramowania oraz rozwiązań dedykowanych branży telekomunikacyjnej.

  Udział w konferencji dał możliwość wymiany informacji, doświadczeń i wiedzy a także integrację w ramach branży (serdecznie pozdrawiamy zespół LoVo).

  Sponsorem Strategicznym 14 edycji wydarzenia była firma IBM Polska.

  Wśród Sponsorów Złotych znalazły się takie firmy jak Airtel, Atende, Cambium Networks, TP-Link oraz easyCALL.pl S.A. • easyCALL.pl rozwija ofertę dla resellerów i operatorów, promując ją podczas Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej (PIKE) - Jachranka, maj 2014

  Udział w spotkaniu miał na celu:
  - prezentację oferty produktów i usług świadczonych przez easyCALL.pl,
  - nawiązanie współpracy z liderami rynku operatorów telewizji kablowych,
  - budowę profesjonalnego wizerunku dostawcy nowoczesnych usług telekomunikacyjnych,
  - analizę trendów i kierunku rozwoju branży.

  Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nawiązaliśmy szereg nowych kontaktów.
  Nasze produkty i usługi znalazły uznanie wśród Prezesów i Dyrektorów telewizji kablowych w efekcie czego realizujemy projekty o dużym znaczeniu biznesowym.

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i już dziś zaprosić na kolejne edycje spotkań.Bez kosztów
stałych i opłaty instalacyjnej

Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

221 221 700

wspolpraca@easycall.pl

Współpracujemy z:

Wydawnictwo naukowe PWN