Telefonia Internetowa VoIP easyCALL - od 4 gr./min. - 15 gr. komórki - tanie połączenia międzynarodowe i międzymiastowe

easyCALL to także bogaty pakiet usług dodatkowych!

Ułatwiamy komunikację

Z pośród szerokiej gamy usług dodatkowych można wymienić:
- biling online, to szczegółowy wykaz połączeń dostępny 24h/dobę po zalogowaniu się na Moje konto. Biling zawiera rejestr wszystkich połączeń wychodzących i przychodzących wraz z czasem trwania każdej rozmowy i jej kosztem. W dowolnym momencie masz wgląd w szczegóły realizowanych połączeń, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem umożliwiającym bieżącą kontrolę wydatków.

- przekierowania połączeń, usługa pozwala przekierować połączenia przychodzące z Twojego numeru na inny, wybrany przez Ciebie numer telefonu. Uruchamiając tę usługę po zalogowaniu się na Moje konto nie stracisz żadnego połączenia telefonicznego. Usługę aktywujesz i dezaktywujesz bezpłatnie.

- prezentacja numeru, uruchamiając tę usługę możesz ustawić swój numer jako numer zastrzeżony.

- zaufany numer, usługa pozwala na zdefiniowane numeru telefonu, za pośrednictwem którego możesz korzystać z naszych usług bez konieczności dodatkowego logowania się do sieci easyCALL.plZacznij rozmawiać taniej !

Rozmowy w podróży

Dzwoń najtaniej, będąc w podróży! Połączenia do Polski już od 0,25 zł/min.

Dzięki naszej karcie dzwonisz zawsze najtaniej z telefonu stacjonarnego lub komórki. Wystarczy zadzwonić na bezpłatny numer dostępowy w kraju, w którym przebywasz. Podaj numer swojego konta oraz osobisty kod dostępu i ... dzwoń taniej będąc w podróży. Usługa jest bezpłatna!

Jak korzystać z usługi?

Zobacz jakie to proste!

Zakładasz i doładowujesz swoje konto w easyCALL. Dzwonisz na bezpłatny numer dostępowy w kraju, w którym przebywasz.
Podajesz numer swojego konta oraz osobisty kod dostępu... i rozmawiasz za grosze bez roamingu.

Aby wybrać numer wpisz:
numer kierunkowy kraju + żądany numer docelowy
np: 44 870 774 27 00

Dla połączeń do Polski:
48 + numer kierunkowy miasta + żądany numer docelowy
np: 48 22 427 50 50Co mi będzie potrzebne?

Żeby zadzwonić do Polski z dowolnego kraju na świecie bez roamingu musisz znać numer dostępowy kraju w którym przebywasz. Lista krajów i operatorów dostępnych w usłudze Rozmowy w podróży znajdziesz tutaj. Znając numer dostępowy możesz zadzwonić do Polski z budki telefonicznej, telefonu stacjonarnego lub komórki.

Jak zapłacić za korzystanie z usługi?

Telekarty easyCALL można kupić przez Internet, jak również w sklepach oznaczonych logo Moje Doładowania na terenie Polski. [więcej...]

Cennik

Ceny za minutę połączenia są bardzo konkurencyjne. Wahają się w zależności od kraju, z którego dzwonisz. Zapoznaj się z pełnym cennikiem >>

Zacznij rozmawiać taniej !

Cennik usług easyCALL (w zł)

Dzwoń najtaniej, będąc w podróży! Połączenia do Polski juz od 0,25 zł/min. Dzięki naszej karcie dzwonisz zawsze najtaniej z telefonu stacjonarnego lub komórki.

Lista krajów i operatorów dostępnych w usłudze Rozmowy w podróży

Kraj z którego dzwonisz:

Pobierz pełen cennik usług easyCALL (w zł)

Wpisz kraj, gdzie chcesz zadzwonić :

Kierunek Cena [zł/min] Cena [zł/min]
- Brak Wyników -

Ceny netto podane w cenniku są cenami poglądowymi, rozliczenia z klientami dokonywane są w cenach brutto. Ceny netto wyliczone zostały na podstawie cen brutto, zaokrąglone w dół do pełnych groszy.


Zacznij rozmawiać taniej !

Fax2Mail

to usługa, która umożliwia otrzymywanie faksów na skrzynkę email w formie załączników PDF.

W ramach usługi wirtualnego faksu otrzymujesz osobisty, lokalny numer faksu z dowolnej strefy numeracyjnej. Nie musisz posiadać tradycyjnego urządzenia faksowego - wiadomości faksowe wysyłane przez nadawców na ten numer przekazywane będą wprost na podany przez Ciebie adres e-mail w postaci plików PDF. W ramach wykupionego okresu ważności konta, liczba odebranych przez Ciebie faksów jest nieograniczona.

Wirtualny Fax oszczędza czas i pozwala na znaczącą redukcję kosztów związanych w odbieraniem faksów, dodatkowo umożliwia łatwą archiwizację korespondencji w postaci plików PDF.

Usługa Fax2Mail jest dostępna już od 4,99 zł miesięcznie.

Zacznij korzystać już teraz !

W easyCALL rozmawiasz za grosze z Polską i zagranicą!

ceny brutto za minutę połączenia
pliki cookie