Telefony IP - zamów akcesoria i sprzęt VoIP w easyCALL.pl

Bramki

Bramki pozwalające na wykorzystanie do telefonii internetowej (VoIP) dowolnego analogowego aparatu telefonicznego i realizację połączeń o wyśmienitej jakości bez użycia komputera. Bramki włącza się do Internetu w taki sam sposób jak inne urządzenia np. komputery.

Telefony Yealink

Telefony Yealink

Wideotelefon

Stawiaj na połączenia wideo! Dołącz do innowacyjności i przekonaj się jak przyjemnie jest zobaczyć z kim rozmawiasz. Wiele ciekawych rozwiązań w tym możliwość integracji z systemem domofonowym IP i monitoringiem.

Więcej o ofercie uzyskasz pod numerem naszej infolinii: 22 490 77 77

Konferencje

Produkty dedykowane do konferencji

Akcesoria

Akcesoria

Słuchawki

Słuchawki z mikrofonem pozwalające na wykonywanie rozmów za pomocą komputera z zainstalowanym programem komunikacyjnym i dostępem do Internetu.

Super produkt

Zaawansowana bramka VoIP pozwalająca na podłączenie dwóch telefonów analogowych z dwoma odrębnymi nu...

195 zł

więcej

Super produkt

SIP-T19 to najnowszy, podstawowy telefon IP, który oferuje funkcje i wydajność zazwyczaj zwią...

190 zł

więcej

T21E2 to przewodowy telefon IP obsługujący dwa konta SIP. Posiada wyświetlacz graficzny LCD 132x64 piksele oraz dźwięk HD, co zagwarantuje świetną jakość połączeń.

Istnieje możliwość zakupu wersji PoE, czyli zasilanej przez kabel ethernet.

225 zł

więcej...

Yealink SIP-W52H to słuchawka telefonu IP DECT zaprojektowanego dla małych firm i rynku SOHO. Łączy zalety bezprzewodowej komunikacji, bogate funkcje biznesowe i telefonię VoIP. Użytkownik może korzystać ze swobody przepływu połączeń, wielozadaniowości oraz profesjonalnych funkcji, takich jak intercom, transfer, przekierowanie połączeń, 3-stronna konferencja itd. Dodatkowe słuchawki współpracują z bazą Yealink SIP-W52P. Jedna stacja bazowa W52P może obsłużyć do 5 słuchawek W52H.

230 zł

więcej...

Yealink SIP-W56H to słuchawka telefonu IP DECT zaprojektowanego dla małych firm i rynku SOHO. Łączy zalety bezprzewodowej komunikacji, bogate funkcje biznesowe i telefonię VoIP. Użytkownik może korzystać ze swobody przepływu połączeń, wielozadaniowości oraz profesjonalnych funkcji, takich jak intercom, transfer, przekierowanie połączeń, 3-stronna konferencja itd. Dodatkowe słuchawki współpracują z bazą Yealink SIP-W60P. Jedna stacja bazowa W60P może obsłużyć do 8 słuchawek W56H.

365 zł

więcej...

Yealink T27G to zaawansowany stacjonarny telefon VoIP, doskonały do recepcji/sekretariatu, a nawet - dzięki obsłudze bezprzewodowych zestawów słuchawkowych - firmowego contact center.

399 zł

więcej...

Bezprzewodowy telefon IP. Elastyczne rozwiązanie VoIP dla małych firm.

400 zł

więcej...

Przewodowy telefon IP PoE potrafiący obsłużyć 3 konta SIP. Dźwięk HD zapewni świetną jakość połączeń. Posiada możliwość zasilania poprzez kabel ethernet.

410 zł

więcej...

telefon bezprzewodowy DECT VoIP (w zestawie baza W60B + słuchawka W56H) Zestaw Yealink W60P to rozszerzony system telefonii bezprzewodowej IP (VoIP), idealny dla małych i średnich firm. Dzięki możliwości zastosowania w systemie do 8 bezprzewodowych słuchawek DECT Yealink W52H lub W56H, można szybko i bez trudu uzyskać doskonałą mobilność i elastyczność użytkowników, a także znacznie wyeliminować dodatkowe problemy związane z okablowaniem.

530 zł

więcej...

Przewodowy telefon IP PoE potrafiący obsłużyć aż 16 kont SIP. Jest to idealne rozwiązanie dla sekretariatu lub recepcji w firmie. Posiada możliwość zasilania poprzez kabel ethernet.

999 zł

więcej...

SIP-T46S to telefon IP stworzony z myślą o profesjonalistach i kadrze zarządzającej. Oferuje on szybszy i bardziej przyjazny interfejs niż T46G oraz kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z technologią dźwięku Yealink Optima HD Voice oraz szerokopasmowym kodekiem Opus zapewnia doskonałą jakość dźwięku i krystalicznie czystą komunikację głosową. Nowa seria T4S oferuje ten sam elegancki wygląd linii T4, ale ze zwiększoną interoperacyjnością i rozszerzoną funkcjonalnością.

1100 zł

więcej...

Super produkt

Wideotelefon IP z systemem Android...

1900 zł

więcej

Wideotelefon IP z systemem Android

1900 zł

więcej...

Wideotelefon IP z dużym dotykowym ekranem

OSTATNIA SZTUKA

2400 zł

więcej...

Yealink SIP-T58V to prosty w obsłudze wszechstronny multimedialny wideotelefon zwiększający efektywność komunikacji wideo i audio, dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego opartemu na Androidzie 5.1.1.

2450 zł

więcej...

Super produkt

Nadszedł czas, aby zoptymalizować salę konferencyjną przy użyciu telefonu konferencyjnego IP Yealink...

2475 zł

więcej

Konftel 300IP to uniwersalny telefon konferencyjny SIP, będący idealnym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących telefonię VoIP. Jest wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji. Specjalny asystent telekonferencji ułatwia zestawienie wielostronnego połączenia, a funkcja nagrywania na kartach pamięci SD umożliwia zapamiętywanie wynikłych ustaleń. Ponadto dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii audio OmniSoundTM 2.0, urządzenie Konftel 300IP zapewnia krystalicznie czysty dźwięk.

3400 zł

więcej...

Telefon konferencyjny IP Yealink CP960 łączy w sobie intuicyjną obsługę z wyrafinowaniem funkcji. Idealnie pasuje do pracy w zespole, szczególnie w średniej i dużej sali konferencyjnej. Czysty i wyraźny dźwięk gwarantuje wbudowany głośnik Harman Kardon. W razie potrzeby do telefonu można podłączyć dodatkowe przewodowe lub bezprzewodowe mikrofony oraz zewnętrzne nagłośnienie.

3688 zł

więcej...

Super produkt

Moduł rozszerzający do T27P, T27G i T29G.
Idealne rozwiązanie dla na stanowiska recepcji, sekre...

390 zł

więcej

Moduł rozszerzający (tzw. przystawka sekretarska) kompatybilny z telefonami i wideotelefonami z serii T5 (T52S, T54S, T56A, T58A, T58V).

465 zł

więcej...

Super produkt

Komfortowa słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem Jack 3,5 mm...

145 zł

więcej

Komfortowa słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem Jack 3,5 mm

159 zł

więcej...

Bardzo funkcjonalna oraz lekka słuchawka na jedno ucho z giętkim i miękkim pałąkiem. Ten model charakteryzuje się świetną jakością dzwięku, dzięki czemu bardzo dobrze nadaje się nie tylko do użytku domowego.

170 zł

więcej...

Najczęściej kupowane akcesoria

W easyCALL rozmawiasz za grosze z Polską i zagranicą!

ceny brutto za minutę połączenia
pliki cookie